134 / Başakşehir – Fenerbahçe / İddaa Tahmin

Fenerbahçe geçen sene tarihinin en kötü performansını sergilemiş ve bu sene de değiştiğini kanıtlamak isteyen bir ekiptir. Fenerbahçe, Başakşehir’i yenerek bu sezon ligde en üstün takım olduğunu göstermek istiyor. Sarı lacivertli ekip geçen hafta ligin ilk haftasında rakibini 5-0 mağlup ederken Başakşehir ekibi ise rakibine 3-0 mağlup olmuştur. Bu durum Fenerbahçe’nin ne kadar israrlı olduğunu ve Başakşehir’in ise rakibini muhtemelen küçümsediğini gösteriyor.

Image result for başakşehir fenerbahçe

Tahminler:

Iy-0 : Her iki takımın da ana hedefi ”kaybetmemek”. İlk yarı topun ortasaha çizgisinde gezer muhtemelen. (Yattı)

Çifte Şans 0-2 : Fenerbahçe’nin bu maçı kaybetme gibi bir seçeneği yok. Ne yapıp edip bu maçı ya kazanacak ya da berabere kalacak. Çünkü eğer kaybeder o zaman ligdeki performansı düşer ve geçen sene nasıl bir performans gösterdiyse bu sene de öyle olur. O yüzden Fenerbahçe ekibinin gözünden değerlendirecek olursak bu maç ya berabere biter ya da Fenerbahçe kazanır. (Tuttu)

2.5 Gol Altı : Her iki takım da ligin en iyi takımlarından biri. İki ekip de hata yapmaktan kaçınacaktır mutlaka ve defansif bir oyun olacaktır muhtemelen. (Yattı)

Image result for başakşehir fenerbahçe
Image result for 3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim
Stadyum : 3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim
Image result for Halil Umut Meler
Hakem : Halil Umut Meler


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *