Fenerbahçe – Trabzonspor – İddaa tahmin

Fenerbahçe geçen seneki hatasını telafi ettirme konusunda ne kadar çok ısrarlı olduğunu hiç maç kaybetmeden kanıtlamış vaziyette. Başakşehir gibi çok güçlü bir rakibini yenen Fenerbahçe, Trabzonspor konusunda da çok zorlanmayacaktır mutlaka. Hiç hız kesmeden galibiyetlerine devam etmek isteyen sarı lacivertli ekip aynı şekilde Trabzonspor’u mağlup etmek için de mücadele verecektir.

Fenerbahçe’nin kaybetme lüksü yok

Sarı lacivertli ekip 2 de 2 yaparak bu sezon yep yeni bam başka bir Fenerbahçe izlettirdiğini göstermiştir. Şunu akıldan çıkarmamakta fayda var ki Fenerbahçe artık eski Fenerbahçe değil. O açıdan Trabzonspor’a eğer kaybederse o zaman her şey eskiye döner. Sarı lacivertliler bunun bilincinde. O yüzden tüm varıyla yokuyla mücadele edip Trabzonspor’a büyük bir direnç göstereceklerdir.

Fenerbahçe 3’te 3 yapmak istiyor

Image result for vedat müriç fenerbahçe

Sarı lacivertli futbolcu Vedat Muriç, ”Aldığımız bu değerli galibiyet için tüm takım arkadaşlarıma teşekkür ederim. Zor galibiyet aldık ama zor galibiyetler daha güzel oluyor. Önümüzde bir Trabzonspor maçı var, İstanbul’da kendi sahamız ve seyircimiz önünde alacağımız galibiyetle 3’te 3 yapıp milli araya çok güçlü bir şekilde girmeyi hedefliyoruz” sözlerini kullandı.

Fenerbahçe, bu konuda oldukça kararlı. Trabzonspor’u mağlup etme konusunda oyuncularda motive olmuş durumda.

Tüm bu verilere göre değerlendirmek gerekirse Alt, Üst veya Toplam Gol 2-3 konusunda karar vermek oldukça zor. En akla yatkın seçenek MS-1 yani Fenerbahçe kazanır demek olur.

Tahmin: MS-1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *