722 – Sport Boys – Cesar Vallejo – İddaa tahmin

Bu maçla ilgili yapılacak en iyi değerlendirme 2.5 Gol Altı olur. Çünkü Sport Boys ve Cesar Vallejo ligin en alt sıralarında ve gol atmakta aşırı zorlanıyorlar. Toplam Gol 2-3 bile riskli bu maç için. 1 gol atacakları bile belli değilken 2.ci golün atılması sürpriz olur desek yeridir. Uzun lafın kısası 2.5 Gol Altı.

Peki hangi takım galibiyete daha yakın?

Kim yener konusuna da gelecek olursak Sport Boys bu aralar formunda değil bunu hepimiz görüyoruz. Cesar Vallejo ile Sport Boys’u kıyaslarsak eğer Sport Boys’un biraz daha form da olduğunu görürüz. O yüzden Ms-2 deyip risk almak yerine riski azaltıp Çifte Şans 0-2 olarak değerlendirmemiz daha doğru olur. Hem Cesar en son ki maçta Boys’u 1-0 mağlup etmiş, ki bu da Cesar’ın rakibinden daha fazla avantajı olduğunu gösteriyor.

Tahminler: 2.5 Gol Altı – Çifte Şans 0-2

Özet

Maçın 2.5 Gol Altı bitme ihtimali, üst bitme ihtimalinden çok daha yüksek. Peki neye dayanaraktan böyle bir şeyi söyleyebiliriz? Geçmiş maçlarına, ligdeki performanslarına ve iki takımın da sürekli mağlup oluşlarına göre. Çifte Şans 0-2 ile ilgili de şunu söyleyebiliriz; maçın berabere bitme ihtimali de yüksek ancak ne bu riski almaya nede doğrudan MS-2 yazıp o riski almaya değmez en temizi Çifte Şans 0-2 demek.

27 Ağustos Salı günü 04:00’de oynanacak
Peru Primera – Clausura Lig Sezonu
Stadyum: Miguel Grau del Callao


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *